X-TRA GEL Selülit Giderici Jel Almira Kozmetik Resmi İnternet ve Satış Sitesi - www.almirakozmetik.com.tr
DezPack
TV Ürünleri
 • Saç Bakım Ürünleri (TV)
 • Saç Şekillendiriciler
 • Epilasyon Aletleri (TV)
 • TV Spor Aletleri
 • Kişisel Bakım Ürünleri
 • Mutfak ve Ev Aletleri
 • Temizlik Ürünleri
 • İlginç ve Pratik Ürünler
 • Otomobil Ürünleri
 • Kişisel Bakım
 • Saç Bakım Ürünleri
 • Selülit Jel/Kremi
 • Yüz Bakım Ürünleri
 • Vücut Bakım Ürünleri
 • Çatlak Gidericiler
 • El Bakım Ürünleri
 • Tüy Dökücüler
 • Epilasyon Aletleri
 • Ayak Bakım Ürünleri
 • Yüz Maskesi
 • Diş Beyazlatma Ürünleri
 • Ağda Makineleri
 • Korseler
 • Kozmetik
 • Güneş Kremleri
 • Sağlık ve Yaşam
 • DezPack
 • Chia Tohumu
 • Ketojenik Diyet
 • Şeker Ölçüm Cihazları
 • Tansiyon Ölçme Aletleri
 • Masaj Aletleri
 • Spor Aletleri
 • Basküller
 •  

   
   
   
   Ana sayfa > Kişisel Bakım > X-TRA GEL Selülit Giderici Jel

   X-TRA GEL Selülit Giderici Jel
  İzlenme : 4526 | Kodu : # 666  


  Nuslank X-TRA GEL, göbek, bel ve basen inceltme, selülit düzenleyici ve sıkılaştırma konusunda devrim yaratan bir üründür. Yıllardır Hollanda'da satılan bu mucize ürün artık Türkiye"'de.  Ayrıntılı Bilgi İçin www.xtrajel.com 'u Ziyaret Ediniz.

  Piyasada : 109,00 TL
  Bizdeki Fiyatı : 99,00 TL
  Kdv Oranı : % 18 Dahildir.
  Stok Durumu : Stoklarımızda

  Tavsiye Et ! Yorum Yaz
  Takip Edin Yorumları Okuyun
   

   

    Ürün Özellikleri   

   

  Araştırmalara göre kadınların % 85 - % 98′inde belirli ölçüde selülit ve bölgesel yağlanma olduğunu göstermektedir. Dolaşım ve hormonal bozukluklar, çevresel faktörler,sağlıksız beslenme sonucu meydana gelen selülitler ve bölgesel yağlanmalar ciltte pütürlü, sertleşmiş ve muntazam olmayan ‘portakal kabuğu' şeklinde istenmeyen bir görüntüye sebep olur.

   

  NuSlank X-Tra Gel, formülündeki guarana ve diğer bitkisel polifenollerin etkisi ile vücutta bölgesel olarak yağ birikimi görünümünü azaltmaya, bu bölgeleri sıkılaştırmaya, bölgesel incelmeye yardımcı olur ve vücutta selülit görüntüsünü azaltmaya yardımcı bir üründür. 


      Deri altı yağ hücrelerinin gereğinden fazla miktarda büyüyerek; kan ve lenfatik dolaşım üzerine baskı yapması sonucunda; dolaşımın bozukluğu meydana gelir. Bozulan dolaşım, deri altı dokularında sıvı birikimine ve bağ dokuların yeteri derecede beslenememesine yol açar. Bu da deride selülit görünümüne neden olur.

      Selülit görünümü, genetik faktörlere, hormonal düzensizliklere, yanlış beslenmeye, aşırı strese, hareketsizliğe ve yorgunluğa bağlı olarak ortaya çıkar. NuSlank X-Tra Gel, deri yüzeyinde belirmiş portakal kabuğu görünümünün azaltılmasına, selülitlerin giderilmesine yardımcı olur.

      Bölgesel yağlanma ise, vücudumuzdaki bazı bölgelerin daha fazla yağlanması, bu bölgelerde yağ hücrelerinin sayısı ve hücre büyüklüğünün fazla olmasıdır. Kadınlarda bölgesel yağlanma genellikle karın, bel, basen, kalçalar, iç uyluk, dış uyluk, diz içi,üst kolda meydana gelir. NuSlank X-Tra Gel, bölgesel incelmeye yardımcı olarak, göbek , bel, basen bölgelerinizdeki yağlanmalardan kurtulmanıza yardımcı olur.

      NuSlank X-Tra Gel,
  » Hollanda'da üretilip Türkiye'de satışa sunulmuştur. Formülündeki maddelerin etkileri ile vücutta bölgesel olarak yağ birikimi görünümünü azaltmaya, bu bölgeleri sıkılaştırmaya, bölgesel incelmeye destek olur ve vücutta selülit görüntüsünü azaltmada yardımcı bir üründür.
  » X-Tra Gel doğal içeriğiyle belli bölgelerdeki yağ birikimi ve selülit görünümünün azaltılmasında etkindir.
  » Siz uyurken, tatildeyken ya da çalışırken, gösterdiği etki sayesinde incelme ve sıkılaşma tüm gün boyunca devam eder.

   

  NuSlank X-TRA GEL'deki etken aktif maddeler ve özellikleri

  Guarana, dünya üzerinde kafein yönünden en zengin bitkidir. Lipolitik etkisiyle kafein, bulunduğu bölgede kan dolaşımını hızlandırarak yağ yakımının hızlandırılmasına yardımcıdır.

  Macrocystis Pyrifera; Deniz yosunundan elde edilen dünyada en hızlı büyüyen bitkilerden biridir. Cildin esnekliğini artırır, sıkılaşmasını sağlar.

  Hydrolyzed Wheat Protein(Hidrolize Buğday Proteini): Amino asitler bakımından zengin olan bu proteinler cilt dokusunu besler ve cildin esneklik ve sıkılığını artırır.

  Juniperus communis(Ardıç): Kan dolaşımını arttırır. Cildi sıkılaştırıcı ve selülit görünümünü azaltıcı etkisi vardır.

  Rosmarinus Officinalis (Biberiye): Dolaşım bozukluğu olan bölgede, kan dolaşım hızını arttırır. Böylece hücrelere daha iyi oksijen gitmesini sağlar. Cilt altında birikmiş portakal kabuğu görüntüsüne yol açan fazla sıvılara etkiyerek, selülit görüntüsünün hafifletilmesine yardım eder. Cildin sıkılaştırılmasında görev alır.

  Pelargonium Odoratissimum (Itır): Cildi güzelleştirir. Hoş koku verir.

  Citrus Grandis(Greyfurt):Bileşiminde C vitamini, kalsiyum, fosfor ve potasyum, E vitamini vardır. Antioksidan etkisi serbest radikallere karşı savaşır. Ayrıca kan dolaşımını hızlandırıcı etkisi vardır.

  Citrus Dulcis (Portakal):Cilt dokusunu güçlendirir. Ayrıca ciltte sıkılaştırıcı ve uyarıcı etkisi vardır.

  Nuslank X-TRA GEL'in Kullanımı

  Günde 3 kere, yağlanmanın ve selülit görünümünün olduğu bölgeye dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanır.


  Daha etkili bir sonuç için;NuSlank X-Tra Gel'in uygulanacağı bölge temiz ve kuru olmalıdır.Uygulamadan 5 dakika kadar önce bölgenin ılık havlu ile kompresi, derinin gözeneklerinin açılmasına yardımcı olur.Kompres sonrası masaj yapılarak jelin cilde iyice yedirilmesi sağlanır.

  **Nu Slank X-Tra Gel'i uygularken masajın uygulama şekline dikkat edilmelidir.Yaklaşık 5 dk. jelin sürüldüğü bölgeden yukarıya doğru hareketlerle masaj yapılarak kan dolaşımı harekete geçirilmelidir.

  NuSlank X-Tra Gel'in etkisini görmek için;
  **Kullanım öncesi ölçünüzü alın. Jeli uyguladıktan 15 dakika sonra tekrar ölçüm yaptığınızda NuSlank X-Tra Gelin etkisini görebilirsiniz!!

  Nuslank X-TRA GEL'in Kullanım Alanları

  Selülit : Selülit derinin alt tabakasında , yağ dokusunun hemen çevresinde meydana gelir.Oluşan selülitler büyüyerek cilt yüzeyine doğru çıkarlar ve derinin üst bölümünde pütür pütür portakal kabuğu görünümünde bir görüntü bırakır.

  Tıptaki adı hidrolipodistrofi olan selülit, derinin alt tabakasındaki yağ dokusunun bağ dokular arasında sıkışması sonucunda derinin üst kısmının portakal kabuğu görüntüsü almasıdır. Dolaşım ve hormonal bozukluklar sonucu bağ dokusunda lokal olarak sıvı toplanmasıdır.Selülit oluşumunda küçük damar dolaşımı yavaşlar ve damar bütünlüğü bozularak dışarı , doku içine sıvı sızar.Burada yağ dokusu su hücreleri arasında birikir ve zamanla selülitler oluşur.

  Ciddi bir problem olan selülit, sanılanın aksine sadece kilolu bayanlarda görülmez. Zayıf ya da şişman her kadının korkulu rüyasıdır. Selülit, daha çok bayanların kalça, basen, dizin ve bileğin iç kısımları, baldırların arkası ve üst bacak bölgelerinde yoğunlaşır.

  Selülitin Evreleri

  Evre 0 : Ayakta dururken veya yatarken deri düzdür. Derinizi sıkıştırdığınızda sadece kıvrımlar oluşur, selülit görülmez.

  Evre 1 : Ayakta dururken veya yatarken deri düzdür. Ancak derinizi sıkıştırdığınızda selülit görünümü oluşur.

  Evre 2 : Yatarken deriniz düz görünür ancak ayağa kalktığınızda selülit görünümü oluşur.

  Evre 3 : Derinizi sıkıştırmasanız bile her pozisyonda selülit görülür.

  Bölgesel İncelme : Bölgesel fazlalıklar kişinin yaşına ve boyuna göre normal görünüm ve kiloda olan bir kişinin vücudunun sadece belirli yerlerinde oluşan ve depolanan yağ birikimleridir.Bu daha çok vücudumuzdaki yağ dağılımı ile ilgili bir durumdur. Göbek bölgesi, kadın ve erkekte en çok yağ birikiminin olduğu bölgedir.Cildin hemen altında yağ dokusu bulunur ve bu bölgede yağ birikimleri meydana gelir.

  Bel bölgesinde yağ birikimi olduğunda kalınlaşma meydana gelir.Kadın ve erkek estetiği açısından bu bölge son derece önemlidir.Özellikle yağ birikimi yan boşluklarda olmaktadır. Basen bölgesinde yağ birikimi kadınsı konturların bozulmasına neden olur. Sağlıksız beslenme, spor yapamama, bazı metabolik ve hormonal hastalıklarda istenmeyen göbek, bel basen yağların oluşmasına sebep olur. Bu durumda yapılması gereken kişinin yaşına, yeme yeme içme alışkanlıklarına, vücut yapısına ve vücudundaki yağ dağılımına göre bölgesel uygulamalarla sorunlu bölgedeki yağ birikimini gidermektir.

  Sıkılaştırma : Aşırı hareketsizlik, çok sık kilo alınıp verilmesi sporu bırakma yada doğal yaşlanma süreci içinde özellikle karın, kalça, bacak içleri ve kol üstelerinde gevşeklik ve deformasyon meydana gelir. Yukarıda belirttiğimiz nedenler dışında, kişinin genetik özellikleri açısından da bağ dokusu zayıf olabilir. Dolayısıyla yaşı ilerlemiş bir kişide elastikiyet kaybı daha sık görülmekle birlikte, genç bir kişide de bu tür deformasyonlar olabilir.

  Vücudumuzda elastikiyet kaybı olup olmadığını anlamının çok basit yöntemleri vardır. Örneğin üst bacak bölümünüzü sıkıştırdığınızda doku sanki bir hamur parçası gibi kıvrılıyor yada hızlı bir şekilde yürürken kalça ve bacaklarınızın ‘jöle' gibi hareket ettiğini hissediyorsanız bu o bölümdeki kasların yeterince güçlü olmadığı için deforme olduğunun göstergesidir.

  NuSlank X-TRA GEL'in Yan Etkileri Nelerdir ?

  Şimdiye kadar belirtilen bir yan etkisi görülmemiştir.


  Bu ürün herhangi bir rahatsızlık, hastalık teşhis, tedavi ve ya önleme amacı ile kullanılamaz, ilaç değildir.

  Dikkat Edilecek Hususlar:

  * Yüze uygulamayınız.

  * Herhangi bir ilaç kullanılıyorsa kullanmadan önce doktora danışılması gerekir.

  * Hamileler ve bebek emzirenlerin kullanmadan önce doktora danışması tavsiye edilir.

  * İçeriğinde iyot ihtiva ettiğinden dolayı Troid hastaları kullanmadan önce doktora danışmalıdır.

  * İçindeki etken maddelerden herhangi birine alerjisi olan kişilere tavsiye edilmez.

  Dikkat : İlaç değildir. Bu ürün herhangi bir rahatsızlık, hastalık teşhis, tedavi ve ya önleme amacı ile kullanılamaz
   


  almirakozmetik.com.tr'de kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları "ALMİRA KOZMETİK"e aittir.
  Bu sitede yer alan içerikler, ALMİRA KOZMETİK'in izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.

  Google+